Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w postaci główne. Mezoterapia to drink spośród częstszych zabiegów sprzedawanych w wielkich klinikach dermatologii. Pielęgnuje bowiem skórę, wyraźnie ją uzupełniając i odmładzając. Substancje aktywne wtłaczane bezpośrednio pod skórę szybko wchodzą na jej naprawę i ogólną rewitalizację.

 

Mezoterapia Mysłowice
Rodzaje mezoterapii

Mezoterapia z lat uznawana jest za najlepszą metodę odmładzania skóry. Zasadniczo wybiera się zabieg igłowy i bezigłowy. Pierwszy spośród nich zaczyna się w odmładzaniu skóry, leczeniu cellulitu, zwalczaniu rozstępów i przy nadmiernym wypadaniu włosów i łysieniu. Podczas zabiegu odczuwalny jest skomplikowany dyskomfort, który związany jest z zastosowaniem niewielkich igieł wtłaczających odżywcze substancje w znaczne warstwy skóry. Natomiast mezoterapia bezigłowa robiona jest za pomocą profesjonalnego urządzenia, które umożliwia wprowadzenie substancji w głąb skóry, bez potrzebie jej nakłuwania. Stanowi toż niewątpliwa zaleta dla osób z nielicznym progiem bólu.
Mezoterapia Mysłowice

mezoterapia ZAMÓW

Nie taka popularność zabiegu?
Mezoterapia Mysłowice

Mikronakłucia umożliwiają iniekcję specjalnego koktajlu witamin także pozostałych substancji odżywczych bezpośrednio pod skórę. Skład i proporcje preparatu zależne są z miejsca nakłuć i charakteru terapii. Mieszanka substancji stosowana jest na głębokość 0,5-4 mm pod skórę, w przestrzeniach ok. 5 mm. W relacji z obszaru ciała oraz liczonego rezultatu robi się klasyczne punktowe iniekcje śródskórne, podczas których powstają niewielkie grudki. Czasem wykorzystywany jest zawsze system linijnych nakłuć. Popularna jest ponad metoda nappage, czyli seria bardzo bystrych i płytkich nakłuć, skutkująca niewielką widocznością śladów po zabiegu. W ostatnim przykładu jednak znaczna ilość preparatu siedzi na skórze.
Mezoterapia Mysłowice

Dermapen – hit w części mezoterapii

Dermapen to styl najnowocześniejszej mezoterapii igłowej, grającej w ostatnim końca specjalne urządzenie. Za wielką skuteczność metody odpowiada moduł dermapen, który powoduje zestaw 12, miarowo pulsujących igieł, które poznają się pod skórę na głębokość od 0,5 do 2,5 mm. Urządzenie precyzyjnie aplikuje substancje bezpośrednio do skóry właściwej. Dermapen z częstotliwością 1300 nakłuć na sekundę wprowadza koktajl skupiający się głównie z kwasu hialuronowego, witamin a substancji pomocniczych. Podczas terapii bierze się także z osocza bogatopłytkowego, czyli nowoczesnej metody redukcji zmarszczek. Należy dodać, że mikroigły są wymienne i wypełnione ze pewni chirurgicznej, dlatego ryzyko wystąpienia podrażnień czy reakcji alergicznych jest ograniczone do minimum. Urządzenie jest zatem delikatne i skuteczne, a jego pozycja stale wzrasta.

Efekty po zastosowaniu mezoterapii

Koktajl wstrzykiwany podczas mezoterapii stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu pogłębia się gęstość i sprężystość skóry. Widoczne ujędrnienie, spłycenie zmarszczek i redukcja przebarwień są widoczne już po pierwszym zabiegu. W relacji od partii ciała, na której zakładana jest mezoterapia, widoczne są efekty, takie jak:

powstrzymanie wypadania włosów,
zwiększenie grubości naskórka,
wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek,
redukcja przebarwień,
spłycenie blizn i rozjaśnienie rozstępów,
nawilżenie skóry.
Przeciwwskazania do mezoterapii
Mezoterapia Mysłowice

Mezoterapia jest środkiem bezpiecznym, lecz należy zachować szczególną ostrożność, jeżeli na skórze wydobywają się infekcje o ropnym podłożu. Ponadto lekarze podkreślają, że zabieg nie powinien być robiony u pań w ciąży i u osób zmagających się z zaawansowaną cukrzycą oraz chorobami nowotworowymi.

Mezoterapia Mysłowice

Mezoterapia igłowa to brak, którego efekty oczywiste są już po pierwszej sesji w gabinecie medycyny estetycznej. Stanowi toż a świetne rozwiązanie dla osób, jakie w duży sposób chcą pozbyć się problemów ze miękką skórą oraz sięgają do przywrócenia cerze młodzieńczego blasku. Warto dodać, że jest wtedy jednocześnie doskonała recepta na pozbycie się blizn, rozstępów czy cellulitu, a również system na dobrą grę z nadmiernym wypadaniem włosów.

Mezoterapia Mysłowice

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w roli głównej

0 0 votes
Daj ocenę
Share this

Podobne

duży

Popularne

0
Would love your thoughts, please comment.x