Jaką kawę wybrać na prezent?

Jaką kawę wybrać na prezent?

Warto przeczytać

 

Zbliża się czas w którym coraz więcej osób zastanawia się nad prezentami dla swoich najbliższych. W dzisiejszym artykule postaramy się skupić na jednym z bardziej użytecznych prezentów i poszukamy odpowiedzi na pytanie: jaką kawę ziarnistą wybrać na prezent?

 

Najlepsza kawa

Wsparcia merytorycznego w tym artykule udzielili nam Kasia i Tomek ze sklepu z kawami CzasKawy.pl To właśnie w oparciu o najczęściej wybierane przez ich Klientów produkty postanowiliśmy przygotować dzisiejszy artykuł.

 

Pamiętajmy, że w niepamięć odeszły czasy w których odpowiednim prezentem była przeciętna kawa z marketu. Jednak sama kawa jako pomysł na prezent w dalszym ciągu jest doskonałym pomysłem. Warto jednak pamiętać o tym, żeby była odpowiedniej jakości oraz posiadała nieszablonowy wygląd. Tego rodzaju upominek z pewnością przypadnie do gustu osobie, której go wręczymy.

 

Najlepsza kawa ziarnista

Szukając odpowiedzi na pytanie odnoszące się do najlepszej kawy na prezent postanowiliśmy poprosić o wsparcie jeden ze sklepów, które od lat zajmują się sprzedażą kawy ziarnistej. W oparciu o ich sugestie przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji ciekawych kaw ziarnistych na prezent.

 

 

 

Jaką kawę wybrać na prezent?

Propozycja I

Riposso Exclusive Brasil

Jest to mieszanka świeżo palonych ziaren 100% arabica. Ziarna, które znajdziemy w Riposso Exclusive Brasil pochodzą z Brazylii z regionu Minas Gerais.

 

Riposso Exclusive Brasil występuje w opakowaniach, które posiadają dwie pojemności: 1000g oraz 250g. Szczególnie opakowanie 250g w tym wypadku wydaje się ciekawą propozycją. Sprawia, że upominek jest nie tylko przepiękny i praktyczny, ale również przystępny cenowo.

 

 

 

 

 

 

 

Jaką kawę wybrać na prezent?

Propozycja II

Riposso Bianco 100% ARABICA

 

Jest to zdecydowanie najczęściej wybierana przez Klientów sklepu CzasKawy.pl

Można się o tym przekonać analizując ich ranking najlepszych kaw ziarnistych. Poza ziarnami 100% arabica kawa ta wysyłana jest w estetycznym worku, który z pewnością przypadnie do gustu osobie, która zostanie nim obdarowana.

 

A może zestaw kaw na prezent?

Może się okazać, że nie mamy pewności czy osoba, które chcemy przygotować upominek posiada akcesoria do kawy. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad skorzystaniem z przygotowanych zestawów prezentowych z kawą. Kasia i Tomek ze sklepu CzasKawy.pl przygotowali kilka zestawów kaw na prezent, oto one:

 

 

Jaką kawę wybrać na prezent?

Jaką kawę wybrać na prezent?

 

 

Zestawy z kawą na prezent, których zdjęcia są powyżej znajdziecie w kategorii na prezent na stronie sklepu CzasKawy.pl

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments