Escobar Fold 1 – Brat Pablo Escobara wypuszcza na rynek tani składany smartfon

Escobar Fold 1. – składany smartfon napisany przez brata Pablo Escobara. Roberto, brat kolumbijskiego barona narkotykowego Pablo Escobara, postanowił rzucić wyzwanie firmom technologicznym. Oto Escobar Fold 1., czyli niedrogi składany smartfon.

Escobar Fold 1 – Brat Pablo Escobara wypuszcza na rynek tani składany smartfon

 

Brat „króla kokainy” chce zostać „królem składanych smartfonów”?
Smartfony, które można podzielić, aby zdobyć większą powierzchnię wyświetlacza, ze względu na wielką wartość oraz dostępność są tylko ciekawostką. Trzeba jednak przyznać, że tak dobrą – Samsung Galaxy Fold, Huawei Mate X czy Motorola razr to same spośród bardziej ekscytujących tegorocznych urządzeń.

Escobar Fold 1. jest natomiast składanym smartfon w sumie 349 dolarów, czyli około 1350 złotych bez podatku VAT. Jak twierdzi Roberto Escobar, udało się to zdobyć dzięki pominięciu pośredników, smartfon jest bowiem sprzedawany bezpośrednio przez jego firmę. Cóż, nie jestem do celu spełniony tym szkoleniem, ale załóżmy, że tak jest ono duże.

Co dobre, w problemie udzielonym dla Digital Trends, Escobar zdradził swoje ambitne plany. Jego obowiązkiem nie jest całkiem wprowadzenie niedrogiego składaka, lecz także pokonanie Apple. Plan raczej trudny do zrealizowania, jednak jednak warto marzyć. Ponadto, zamierza on wnieść pozew zbiorowy przeciwko firmie Tima Cooka. Podobno Apple oszukuje klientów, sprzedając słabe smartfony w wiele zawyżonej cenie.

Escobar Fold 1. – specyfikacja
Po rozłożeniu użytkownik otrzymuje do dyspozycji 7,8-calowy wyświetlacz Full HD+ wykonany w technologii AMOLED. Roberto dodaje, że bierze on wyróżniać się wysoką trwałością i zapewniać wyższą odporność na zdania i rozłożenia niż Samsung Galaxy Fold.

Sercem wyposażenia jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon z linii 8, i przetwarzaniem grafiki bawi się układ Adreno 640. Zależnie od wersji, na pokładzie znajduje się 6 lub 8 GB RAM i 128 lub 512 GB na określone. Możliwe jest jeszcze skorzystanie z strony opinie o wielkiej pojemności 256 GB.

Dwie kamery mają 20 i 16 Mpix, pojemność akumulatora wynosi 4000 mAh, nie zabrakło gniazd na dwie karty SIM i złącza USB typu C. Całość działa pod opieką Androida 9.0 Pie.

Escobar wspomina, że w urządzeniu zastosowano dodatkowe zabezpieczenia, które stanowią utrudnić dostanie się do dokładnych danych. Niestety jest on w 100% bezpieczny, ale że ma zapewniać wyższą prywatność niż smartfony Samsunga czy Apple, zarówno pod względem ochrony przed rządami państw.

Smartfon jest oferowany za pośrednictwem oficjalnej strony. Pierwsza kwestia jest niewielka do 100 tys. egzemplarzy. Ceny udają się następująco: 6 GB RAM i 128 GB na określone za 349 dolarów, 8 GB RAM i 512 GB na pliki za 499 dolarów. Smartfon jest to naprawdę tani, jak na składaka… podejrzanie tani.

zobacz również tablet z hdmi

0 0 votes
Daj ocenę

Podobne

Popularne

0
Would love your thoughts, please comment.x